رفتن به بالا

مرکز رسانه ای شورا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
  • پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
  • کد خبر : 714
  • چاپ خبر : مشهد الگوی فرهنگی جهان اسلام است
عضو شورای اسلامی شهر مشهد

مشهد الگوی فرهنگی جهان اسلام است

حجت‌الاسلام حسنعلی اخلاقی در جمع حبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در سطح شهر موازی کاری دستگاه‌های مختلف است که متأسفانه حتی گاهی اوقات قطعات پازل کنار هم نیز چیده نمی‌شوند. وی افزود: در حوزه فرهنگی ما نیازمند یک ریل‌گذاری بودیم تا شهرداری و سایر نهادهای مختلف فرهنگی در سطح شهر یک برنامه منسجم را […]

حجت‌الاسلام حسنعلی اخلاقی در جمع حبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلات ما در سطح شهر موازی کاری دستگاه‌های مختلف است که متأسفانه حتی گاهی اوقات قطعات پازل کنار هم نیز چیده نمی‌شوند.
وی افزود: در حوزه فرهنگی ما نیازمند یک ریل‌گذاری بودیم تا شهرداری و سایر نهادهای مختلف فرهنگی در سطح شهر یک برنامه منسجم را برنامه‌ریزی کرده تا از بودجه‌های فرهنگی حداکثر استفاده را ببریم.
اخلاقی بیان کرد: کمیسیون فرهنگی اجتماعی و زیارت شورای اسلامی شهر مشهد اقدام به ریل‌گذاری برنامه‌های شهرداری کرد و برای ۴ سال ۲۳ سیاست و شاخص گذاری فرهنگی را برای اجرا در معاونت فرهنگی و اجتماعی به تصویب رساند.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: دومین اقدام این کمیسیون تدوین سند فرهنگی شهرداری مشهد بود که در این سند سهم نهادها مختلف در حوزه‌ای فرهنگی مشخص شده البته برای این مهم از نظرات نهادها استفاده شده است.
وی ادامه داد: این سند یک گام اساسی برای آینده حوزه فرهنگی در شهر مشهد است و مشهد این ظرفیت را دارد که الگو فرهنگی تمام شهرهای کشور و حتی جهان اسلام باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

جدیدترین اخبار