رفتن به بالا

مرکز رسانه ای شورا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December
  • پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
  • کد خبر : 712
  • چاپ خبر : مترو شیراز سه روز رایگان است
شهردار شیراز خبر داد

مترو شیراز سه روز رایگان است

به گزارش شورا نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، علیرضا پاک فطرت در خصوص ارائه خدمات به مناسب آغاز مدارس افزود: با تصویب شورای اسلامی شهر شیراز، به منظور روان سازی ترافیک و کاهش مشکل ترافیک در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، در سه روز نخست سال تحصیلی (سوم تا […]

به گزارش شورا نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، علیرضا پاک فطرت در خصوص ارائه خدمات به مناسب آغاز مدارس افزود: با تصویب شورای اسلامی شهر شیراز، به منظور روان سازی ترافیک و کاهش مشکل ترافیک در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، در سه روز نخست سال تحصیلی (سوم تا پنجم مهرماه) استفاده از قطارشهری شیراز رایگان است .

وی، هدف از این کار را ترغیب بیشتر مردم به استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی شهری و افزایش فرهنگ استفاده از قطار شهری دانست و ادامه داد: سازمان اتوبوسرانی نیز در آستانه بازگشایی مدارس با استفاده از ۹۰۰ دستگاه اتوبوس نسبت به جابه جایی شهروندان در تمام نقاط و خطوط اقدام می کنند.

شهردار شیراز گفت: همچنین ۱۲ هزار دستگاه تاکسی نیز در روزهای آغازین مهرماه برای جابه جایی شهروندان در سطح شهر فعالیت خواهند داشت که ۴۰۰ دستگاه آن تاکسی های جدیدی هستند که جایگزین تاکسی های فرسوده شده اند.

پاک فطرت اضافه کرد: ۶ هزار دستگاه خودرو شامل سواری، ون و مینی بوس نیز با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس در حوزه سرویس مدارس آماده جابه جایی دانش آموزان شده است.

شهردار شیراز، گفت: پایانه های مسافربری شهید مدرس، شهید کاراندیش و شهید طبایی نیز به طور کامل آمادگی دارند تا دانشجویانی که قصد رفتن به استان های همجوار دارند را به مقاصد مورد نظر منتقل کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

جدیدترین اخبار