رفتن به بالا

مرکز رسانه ای شورا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 28 July
  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
  • کد خبر : 2085
  • چاپ خبر : تا دو ماه آینده ساخت پیاده‌راه‌ خیابان بوعلی تمام می شود

شهردار همدان از اتمام پیاده‌راه‌سازی خیابان بوعلی همدان در دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش شورانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سیدمصطفی رسولی در صحن علنی شورای شهر همدان اظهار داشت: تا دو ماه آینده پروژه پیاده‌راه خیابان بوعلی به اتمام می‌رسد و باید مناقصه خودروهای مورد استفاده در این مسیر توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری همدان عملکرد مطلوبی در زمینه اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی بوعلی داشته است افزود: خوشبختانه اهالی و کسبه این منطقه همراهی مناسبی با شهرداری همدان در زمینه اجرای پروژه پیاده‌راه‌ خیابان بوعلی همدان داشتند و به‌زودی نتیجه اجرای این پروژه را می‌بینند.

رسولی تصریح کرد: اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان بوعلی پس از ۱۲ سال اتفاقی بزرگ در دوره چهارم شورای شهر بود که انتظار می‌رود رسانه‌ها به این مسئله بیشتر بپردازند.

وی از اعضای شورای شهر همدان خواست تا از چهار منطقه شهرداری همدان بازدید کرده و عملکرد مدیران مناطق چهارگانه شهرداری همدان را مورد بررسی قرار دهند.

رسولی با بیان اینکه اعضای شورای شهر همدان از منطقه سه شهرداری همدان بازدید داشته باشند چرا که تغییرات خوبی در این منطقه رخ داده است اظهار داشت: اجرای پروژه‌های آسفالت معابر مناطق سه و چهار شهرداری همدان در اولویت بوده و باید نسبت به این مسئله توجه داشت.

اخبار مرتبط

نظرات

جدیدترین اخبار