رفتن به بالا

مرکز رسانه ای شورا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 28 July
  • یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • کد خبر : 12390
  • چاپ خبر : شهروندان برای حفظ امنیت از تاکسی های مجوزدار استفاده کنند

شهردار کلانشهر تبریز از تمامی شهروندان خواست که برای حفظ امنیت خود و خانواده‌ از تاکسی های مجوزدار استفاده کنند.

به گزارش شورانیوز ، ایرج شهین باهر در پاسخ به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر راجع به ضرورت حمایت از تاکسی‌رانان تبریز عنوان کرد: حمایت از این قشر زحمتکش را وظیفه اصلی خود می دانیم و در صورت نظر مساعد اعضای محترم شورا، در بودجه سال ۹۸ نیز می توانیم اعتباراتی را به این حوزه اختصاص دهیم.

وی در ادامه سخنان خود با مقایسه استفاده کنندگان از تاکسی و اتوبوس ابراز کرد: معمولا اقشار ضعیف از اتوبوس برای جابجایی خود استفاده می کنند و بر این اساس تلاش می کنیم که به این بخش توجه بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها داشته باشیم و امیدواریم اعضای شورای شهر نیز بیش از پیش، شهرداری کلانشهر تبریز را در تحقق اهداف و برنامه‌های خود همراهی کند.

شهردار در ادامه سخنان خود با انتقاد شدید از افزایش فعالیت تاکسی‌های غیرمجاز اینترنتی در تبریز اظهار کرد: فعالیت تاکسی‌های اینترنتی غیرمجاز در تبریز، درب فعالیت و اشتغال رانندگان تاکسی را تخته کرده است.

شهین‌باهر در همین راستا ادامه داد: متاسفانه تعداد بسیار زیادی از رانندگان شهرستان های همجوار، هر روز به تبریز می آیند و پس از مسافرکشی غیرمجاز به شهرستان های خود بازمی گردند.

شهردار کلانشهر تبریز با بیان اینکه باید دستگاه های مسئول در این زمینه پاسخگو باشند تصریح کرد: اقدامات لازم برای راه اندازی تاکسی آنلاین توسط شهرداری کلانشهر تبریز آغاز شده است.

 شهین باهر با تاکید بر اینکه شهرداری در قبال عملکرد رانندگانی که مورد تایید این مجموعه باشند به شهروندان پاسخگو است ادامه داد: بنده از شهروندان عزیز درخواست می کنم که برای حفظ امنیت و آرامش خود و خانواده هایشان از تاکسی‌های مجوزدار استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

جدیدترین اخبار