رفتن به بالا

مرکز رسانه ای شورا

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 1 December
  • سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  • کد خبر : 12325
  • چاپ خبر : انتخاب نامزدها در فضای سالم و مناسبی برگزار شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتخاب پنج نامزد نهایی شهرداری تهران تصریح کرد: انتخاب این افراد در فضای سالم و مناسبی برگزار شد.

به گزارش شورانیوز ، محسن هاشمی روز سه شنبه در حاشیه نود و هشتمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران اظهار امیدواری کرد: پس از انتخاب شهردار تهران وی تا پایان پنجمین دوره شورای شهر بر سر کار بماند.
وی درباره حضور خود به عنوان نامزد شهرداری تهران گفت: اعضای شورا بنده را به عنوان گزینه پیشنهاد کردند و پس از رای گیری این دفعه هشت رای داشتم که در مقایسه با دفعه قبل که پنج رای داشتم، پیشرفت خوبی است.
هاشمی در ادامه با اشاره به دستور جلسه امروز شورای شهر تهران گفت: بودجه غیرنقدی شهرداری تهران امروز بررسی شد .
رئیس شورای شهر تهران افزود: بودجه غیرنقدی شهرداری تهران ۴ هزار میلیارد تومان است که کمتر از ۳۰۰ میلیارد تومان آن عملیاتی شده بود و بعضا مغایر با اهداف شفافیت در شورا بود.
وی با بیان اینکه کلیات این طرح در جلسات قبل مطرح شده بود، گفت: امروز جزییات این لایحه بررسی و تصویب شد و در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.
هاشمی اظهار امیدواری کرد بودجه غیرنقدی شهرداری را محقق کنیم و در حوزه شهری استفاده شود.
وی درباره نحوه استفاده از بودجه غیرنقدی خاطر نشان کرد: بر اساس این لایحه تهاتر املاک شهرداری، پروژه های مشارکتی، استفاده از ذینفع واحد و ذینفع واحد دوم، چهار شیوه ای است که می توان بودجه غیرنقدی شهرداری را محقق کرد.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز رسول کشت پور، عباس آخوندی، پیروز حناچی، غلامرضا انصاری و سید کامل تقوی نژاد را به عنوان پنج گزینه نهایی برای تصدی شهرداری تهران انتخاب کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

جدیدترین اخبار